еМагазин
Image default
Да помогнеме

(Галерија) Децата од малите групни домови направиле прекрасни уметнички фотографии, со купување ќе им помогнете

Децата од малите групни домови направиле прекрасни уметнички фотографии, а со нивно купување ќе донирате за опрема и понатамошен развој на програми за децата во малите групни домови.

За повеќе информации ОВДЕ.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Таткото на 19-годишниот Незир бара помош за синот – бара болница за лекување надвор од државата

Редакција

Отворен број и на Т-Мобиле за донации за Јасна Кузмановска

Редакција

На двегодишниот Виктор му требаме за да може да се лекува во Виена

Редакција