еМагазин
Image default
Да помогнеме

(Галерија) Децата од малите групни домови направиле прекрасни уметнички фотографии, со купување ќе им помогнете

Децата од малите групни домови направиле прекрасни уметнички фотографии, а со нивно купување ќе донирате за опрема и понатамошен развој на програми за децата во малите групни домови.

За повеќе информации ОВДЕ.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Министерството за здравство отвори посебни сметки за донации: Може да се донираат парични средства, но и опрема 

Редакција

Три дена не се појавила дома, се бара 28-годишната Марија Брзакова

Редакција

Голема хуманитарна акција за донирање храна за социјално загрозени граѓани

Редакција