еМагазин
Image default
Забава

(Галерија) Публиката на „Пиво фест“ во транс: Цеца традиционална гостинка

Српската пејачка Цеца Ражњатовиќ синоќа настапи пред публиката на „Пиво фест“ во Прилеп.

Таа е гостинка на оваа манифестација неколку години по ред, и кешира по десетици илјади евра за настапот.

Пред да настапи, таа имаше прием кај градоначалникот Илија Јованоски.

Фото: Општина Прилеп

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Лила Филиповска во „вамп“ издание со полни раце гради

Никола Осило

(Фото) Благица Павловска наполни 60 години, доби торта со нејзниот лик

Редакција

Влезниците до 1.500 денари: Светскиот спектакл „Три писма из Сарајева“ на Горан Бреговиќ и во Скопје

Редакција