еМагазин
Image default
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Галерија) „Фати забава со LISCA“  и #MyLiscaVibes го размрдаа Охрид

Викендов на Golden beach во Охрид, познатиот бренд Lisca организираше дружба под името „Фати забава со LISCA“. Посетителите ги пречека сонце, плажа и езеро кое блескаше во полн сјај. Пораката беше едноставна, „Ајде да се забавуваме.“

„Фати забава со Lisca“ беше во центарот на вниманието. Lisca отвори нови димензии на забава и уживање ова лето, а #MyLiscaVibes го размрда Охрид. Golden beach беше исполнет со прекрасни луѓе на кои Lisca им приреди  прекрасна забава со летни коктели, музика, мегаселфи и награди.

Покрај одличната забава Lisca подготви летно освежување за сите кои што сакаат да се чувствуваат удобно и исполнето. На сите продажни локации, колекцијата пролет/лето 2019 на долна облека, костими за капење, додатоци за плажа и програма за спиење се намалени до -50%. Hot понуди и cool цени кои може да ги видите на www.lisca.mk.

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Бројни политичари, бизнисмени, новинари… на прославата на 20. роденден на неделникот Капитал

Редакција

Амбасадорката на САД се вклучи во проектот на Пивара Скопје за доедукација на младите за нивно полесно вработување

Редакција

(Галерија) Авицена Женска трка го разубави Скопје

Редакција