еМагазин
Image default
CHECK IN ТОП СТОРИИ

(Галерија) Кои се најдобрите кафулиња во Скопје

Секторот за локален економски развој  на Град Скопје во соработка со Агенцијата SWOT Research, специјализирана агенција со експертско знаење и искуство во анализа на квалитетот на услугата, избраа „Најдобар угостителски објект меѓу најдобрите″ во Град Скопје.

Манифестацијата традиционално се оддржа по 11-ти пат.

Најдобри во категоријата кафулиња се „Спик изи“,  „Коктел бар“ и „Рок бар Круг“

„Спик изи“

„Коктел бар“

„Рок бар Круг“

Фото:Фејсбук-страници на „Спик изи“, „Коктел бар“ и „Рок бар Круг“

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Кои се најдобрите гостилници во Скопје

(Фото) Кои се најдобрите ресторани во Скопје

(Галерија) Кои се најдобрите лаунџ и мезе барови во Скопје

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Обезбедени ли се 80 пратеници: Во понеделник почнува пратеничката расправа за уставните измени

Редакција

Видео обраќање на Заев до граѓаните за престојниот референдум: Ова не е избор меѓу две партии, туку избор за вашата иднина

Редакција

Истрага „Пропаганда“ на СЈО: Како се ширела „пропагандата“ на Груевски со пари на граѓаните

Редакција