еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

(Галерија) Кои се најуспешните хотели за езерски туризам во Македонија

Министерството за економија традиционално ги додели наградите за најуспешните хотели во Македонија, поделени во неколку категории.

Оваа се најуспешните хотели за езерски туризам:   

Макпетрол – Струга

Лаки Хотел и Спа – Охрид

Силекс– Охрид

Хит– Дојран

Фото: Фејсбук/Хит/Силекс/Лаки/Макпетрол

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Галерија) Кои се најуспешните хотели во Македонија со нова туристичка понуда во хотелиерството

(Галерија) Кои се најдобрите хотели за планински туризам во Македонија

(Галерија) Кои се најуспешните градски хотели во Македонија

(Галерија) Кои се најуспешните спа хотели во Македонија

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Личност на годината на еМагазин: Атиџе Муратова

Редакција

Куновска до Заев: Ти не можеш себе во Европа да се однесеш, а не па нас

Никола Осило

Каков имот пријавил Фадил Бајрами, кој повторно е именуван за вицегувернер на Народната банка

Редакција