еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

(Галерија) Кои се најуспешните спа хотели во Македонија

Министерството за економија традиционално ги додели наградите за најуспешните хотели во Македонија, поделени во неколку категории.

Оваа се најуспешните спа хотели:   

ТЦЦ- Гранд Плаза – Скопје

Изгрев – Струга

DCIM103GOPRO

Буши Ресорт & Спа – Скопје

Сириус – Струмица

Фото: Фејсбук/Изгрев/Сирус/Буши/ТЦЦ Гранд Плаза

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Галерија) Кои се најуспешните хотели за езерски туризам во Македонија

(Галерија) Кои се најуспешните хотели во Македонија со нова туристичка понуда во хотелиерството

(Галерија) Кои се најдобрите хотели за планински туризам во Македонија

(Галерија) Кои се најуспешните градски хотели во Македонија

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нова телевизија: Албанската ТВ Клан влегува на македонскиот пазар

Редакција

„Оне.Вип“ го доби тендерот на МРТ за мобилна телефонија вреден 2,2 милиони денари

Никола Осило

(ВИДЕО) За што се работи во случајот „едно евро за Вицето“, за кој Антикорупциска отвара случај за премиерот Заев

Редакција