еМагазин
Image default
CHECK IN ТОП СТОРИИ

(Галерија) Крушево доби нов луксузен хотел Панорама спа

И официјално е отворен новиот луксузен хотел Панорама спа Крушево.

Изграден е во далечната 1971 година, а комплетно реновиран и дограден во 2018 година.

dav

Новиот и ултра модерн хотел има капацитет од 50 до 65 легла.

Има 12 двокреветни – трокреветни соби, 8 апармани од кои 2 луксузни и 2 студиа.

Архитектонски одлично решени и испланирани, ентериерно модерно спремени со спој на дрво и камен, секоја соба и апарман е со прекрасен поглед на градот.

Сите соби и апармани се опремени со: централно ладење и греење, ТВ, интернет, кабловска со 70 програми, мини бар, сеф…

Луксузните апармани се збогатено со камин и самостоечки кади во спалната соба.

Фото: Панорама спа/Општина Крушево

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

СЈО за шест месеци потрошило 113,5 милиони денари

Редакција

Македонија ќе банкротира доколку Владата ги загуби арбитражните постапки

Никола Осило

Штипски Бетон во загуба

Редакција