еМагазин
Image default
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Галерија) Не дозволувајте љубовта Вас да ве освои, освојте ја Вие со Lisca

Илјадници веќе знаат дека со Lisca најважните моменти од животот се незаборавни. Секој допир од ткаенината на нивните модели Ве води во друг свет, во место каде слободата го покорува секој дел од вашето тело и со огромна нежност и женственост ја имате моќта да ја освоите љубовта.

За тие кои се наоѓаат во прегратките на овие емоции сега ја имаат можноста да се впуштат целосно во нив и да ги почуствуваат на своето тело. Секој ден е пригода да се затворат вкрстените патишта на две лица и тие да станат една патека.

Со Lisca Вие ја имате можноста да ја освоите љубовта. Без разлика дали би го направиле тоа во форма на подарок на модел со тул на кои со исклучителна емоција се навезени прекрасни срца за вашата сакана или ќе го покажете на вашиот сакан допирот кој го посакувате од него преку истиот модел кој го прелива вашето тело со љубовна црвена боја која ќе Ве исполни и двајцата со самодоверба и жестина.

Lisca со посебно внимание го креира секое свое парче и тоа може да се воочи во моментите каде се отсликуваат формите на дизајнот. Слично како на црните модели кои го истакнуваат сечиј тен благодарение на нијансата на бојата и деталите. Тантелите на задниот дел на грбот или корпите ја даваат уникатноста на линијата којa нема цел да ја истакне долната облека, туку Вас и вашата убавина.

Погледнете ја најновата колекција и одберете го совршениот модел за вашата сакана во продажните салони на Lisca или на www.lisca.mk.

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

На овој број пријавите, ако забележите драстично зголемување на цените на храната и средствата за дезинфекција

Редакција

Mеѓународната конференција „Жени во индустријата“ – родова еднаквост за поголем развој

Редакција

Автомат клубовите „Астра“ донираа медицинска опрема вредна 20.000 евра на Општата болница во Охрид

Редакција