еМагазин
Image default
ЖИВОТ

(Галерија) „Паоло Бочели“ во центарот на Скопје налик на продавница за чевли во европска метропола

Продавницата за чевли „Паоло Бочели“ во центарот на Скопје е налик на продавниците за чевли како во европските метрополи.

Уредена со стил кој има италијански шмек, амбиентот е вистинско освежување на целата улица Никола Вапцаров во центарот на градот. Продажни места освен во Скопје има во Битола, Охрид и Тетово. Она што е важно е што чевлите може да се купат и онлајн, а достава се врши низ целата држава.

Фото: Фејсбук-страница на Паоло Бочели

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Грипот зема замав, 5.660 нови заболени тројца починати

Редакција

(Фото) Пендаровски испратен од колегите: Од кое работно место заминува за претседател

Редакција

Сергеј Варошлија не смее да користи фотографии од социјалните мрежи без согласност, утврди ДЗЛП

Редакција