еМагазин
Image default
Локално

(Галерија) „Скопје цвета“: Цветен фестивал во Скопје, можност да купите убаво цвеќе

Љубителите на цвеќето денеска и утре имаат можност да купат цвеќиња и цветни аранжмани, да добијат корисни совети, да се забавуваат и да се дружат на отворено во рамките на шестиот Скопски цветен фестивал „Скопје цвета“, што се одржува во вториот дел на Градскиот парк.

Фото: Град Скопје

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тетовчанец не го „давал“ братот на полицајци кои му пронашле остатоци од марихуана

Никола Осило

Поранешниот возач на Хазби Лика пронајден мртов во својот автомобил во центарот на Тетово

Редакција

Тешко повреден мотоциклист: Се „тумбал“ со крос-мотор на Шар Планина

Никола Осило