еМагазин
Image default
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Галерија) „TRUST YOUR INSTICTS BY RUMOR“- моден едиторијал според светски трендови

Моменталните трендови во светот на модата гласно го диктираат фокусот на користење на природни материјали и избегнување на „mass fashion production“. Ова во нашата земја го промовира единствениот и секогаш уникатен бренд „RUMOR“.

„TRUST YOUR INSTICTS BY RUMOR“ – е новиот  едиторијал на брендот за претстојната сезона пролет/лето 2019 во соработка со стилистката Милена Танаскоска.

Погледнете во продолжение…

Неодамна, брендот ја промовираше и својата нова колекција која може да се најде во #RUMORSKOPJE и #RUMOROHRID, а покрај чевлите и парчињата облека, брендот подготвува и проширување на нови категории и тоа долна облека „RUMOR UNDER“ и гаџети како супер подароци за вашите сакани.

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Бигорски го посетија околу пет илјади верници за Христовото Воскресение

Редакција

Продавниците на Fashion group ги отворија своите врати за купувачите

Редакција

Три месеци бесплатен Vip Shared Cloud Firewall за поголема oнлајн безбедност на компанијата

Редакција