еМагазин
Image default
Забава

(Фото+Видео) Лила Филиповска: Биди горда што си жена

Со пораката „Биди горда што си жена” тимот на Винчини заедно со Лила Филиповска имаше мисија да им го разубави денот на голем број дами низ неколку градови во Македонија.

Изразите на лицата на припадничките на понежниот пол на кои по случаен избор им се подаруваше Перфето десерт со специјална посвета, беа непроценливи!

Посакувајќи им среќен празник беа изненадени голем број дами во Скопје, Битола, Штип, Струмица, Куманово, Виница и Прилеп.

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(ВИДЕО) Рускиот Оназис, Димитри Роболовлев со јахта долга 60 метри на Миконос

Редакција

(Видео) Разголените убавици на карневалот во Рио Де Жанеиро оставаат без здив

Никола Осило

(Видео) Бред Пит наполни 55 години: Почна во реклама за Левис, заврши како секс-симбол

Никола Осило