еМагазин
Image default
Е-излог

(Галерија) Women’secret: Трендови за вљубеници во летото

Најпосакуваните костими за капење за оваа сезона се тука: панделки, карнери, модели кои се носат на едно рамо, како и популарните „bralettes” се дел од колекцијата Women’secret, која ќе ве одведе во рајот.

Карнери

Романтични и динамични модели покриени со карнери, кои додаваат софистицираност и волумен на костимите за капење.

Прстени

Прстените се во мода, а овој пат тие се дел костимите за капење. Парчиња со неколку прстени кои ги поврзуваат материјалите и создаваат секси отвори. Од овој тренд, носечки се трикини костимите.

Заводливи и секси – така може да се опишат костимите за капење со една прерамка и тие ќе бидат вистински хит ова лето, па затоа побрзајте да го изберете вашиот омилен модел. Колекцијата нуди модели на врзување со принт во линии, кои особено ја истакнуваат половинта.

Панделки насекаде

Нов тренд кој ќе додаде женственост на Вашиот изглед. Бикини и целосни костими за капење, изработени за прв пат од структуриран материјал.

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Галерија) Нова колекција SuperDry: Разиграно и разнобојно патување низ светот

Редакција

#PARFOIS трагачи по сонцето

Редакција

(Галерија) „Тимберленд“ овој викенд подготви вистинска дизајн лабораторија во продавницата во Skopje City Mall

Редакција