еМагазин
Image default
БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Галерија) Забавата денес беше на Маврово: Без магла и ПМ-10 честички

Денеска на Маврово и официјално започна ски-сезоната. Голем број на скијачи го искористија убавото време за да ја почнат сезоната на скијање.

Без магла, со малку ветер, чист воздух, временските услови беа идеални.

Во Старо Бачило, имаше и одличен настан во организација на „Фешн груп“ и брендот „Супер драј“.

Атмосферата и внатре и надвор беше „супер кул“.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Голем пожар во Вејце „проголта“ куќи и штали, повредени пет лица

Редакција

Средствата од хуманото селфи од кујната на Cooking with Branko ќе се донираат во „Во мојот свет“

Редакција

Притвор за работникот што си го уби газдата Холанѓанец

Редакција