еМагазин
Image default
ЖИВОТ

(Галерија) Женствени, романтични и смели за најубавата ноќ

Пред многубројната публика за време на Bridal Night во Merriot Хотел, во романтична атмосфера LISCA ги претстави најновите модели на долна облека наменети за идните невести.

Моделите во бела, шампањ или сребрена боја со романтични линии со детали на чипка, карнери или пак модерни моменти се совршени за сите женствени, сензуални, смели и романтични девојки кои сакаат својот најубав ден да го поминат со допирот на ексклузивните материјали на моделите на долна облека на LISCA. Кој е вашиот совршен избор?

Повеќе на за моделите на LISCA погледнете на www.lisca.mk.

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Партнерката на Ципрас, Бети Базиана положи цвеќе на гробот на Гркот Зорба во Скопје

Редакција

Латас поднесе оставка од местото главен и одговорен уредник на „Сител“, поради притисоци

Редакција

Митрополит Струмички Наум за Прочка: За вистински да простиме, треба да сме свесни за гревот 

Редакција