еМагазин
Image default
Локално

Ги нападнале во автобус на ЈСП

На 19.03.2019 во 18.00 часот во СВР Скопје, А.Н.(41) од село Чајле, гостиварско, пријавил дека истиот ден околу 12.40 часот во автобус бр.55 на ЈСП неговиот 16 – годишен син и неговиот другар Е.Ф.(19) од Дебар биле физички нападнати од четири лица, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Трагедија во Скопје: Почина жена по удар од „Тојата ленд крузер“

Никола Осило

Во Тетово нападнати две лица кои делеле флаери за референдумот

Редакција

Внимавајте: Во Трубарево и Брњарци измами со набавка на дрво за огрев

Редакција