еМагазин
Image default
Локално

Го нападнал возач на автобус на Партизанска

На 25.04.2019 година во 22.00 часот М. Ш (55) пријавил дека околу 17.10 часот на бул.Партизански одреди, на автобуска станица, бил физички нападнат од возач на „приватен“ автобус, што се движел во правец од Центар кон Ѓорче Петров, информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Велосипедист тешко повреден по удар од трактор

Никола Осило

Гореа „БМВ“ и „Тојота Јарис“ на паркингот кај СЦ „Борис Трајковски“

Никола Осило

(ВИДЕО) Хигиеничарот од „Комунална хигиена“ кој фрлаше отпад во Вардар, доби отказ

Редакција