еМагазин
Image default
Локално

Го натепал и му го зел мобилниот на Кејот во Скопје

На 15.04.2019 година во СВР Скопје, Ј. С.(35) од Скопје пријавил дека околу 03.00 часот на ул.„Кеј 13-ти Ноември“ во Скопје непознат сторител физички го нападнал и му одзел мобилен телефон, информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Сопругата го пријавила, сопругот го прегазил полицаецот што дошол да помогне

Никола Осило

Спасовски за „играта со ножеви“ во Марино: Извршителите ќе одговараат

Никола Осило

Кумановчанка пријавена за исчезната не кажала дека ќе патува за Хрватска

Никола Осило