еМагазин
Image default
Локално

Го натепал во обложувалница

На 25.05.2019 година во 22,00 часот К.Ч.(39) од с.Лескоец пријавил дека истиот ден околу 20,30 часот во спортска обложувалница во с.Лескоец-охридско бил физички нападнат од С.Т, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Полицаец нападнат пред казино во Скопје

Никола Осило

Поднесен обвинителен акт за тројното убиство во Дебар

Редакција

Скопјанец пукал кон момчиња по расправија за долгови

Редакција