еМагазин
Image default
Локално

Го повикал во домот во Ново Лисиче и го натепал

На 04.05.2019 година во СВР Скопје, Н.Б.(39) од Скопје пријавил дека на 03.05.2019 година околу 17.00 часот во станот на лицето С.С. во населбата Ново Лисиче бил физички нападнатод С.С., информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Снег и намалена видливост на неколку патни правци

Редакција

(Видео) Дилер на кокаин баран од Интерпол, пронајден на Шапка со лажен идентитет

Редакција

Началничка во МВР „работела прекувремено“ дури 56 пати

Никола Осило