еМагазин
Image default
Локално

Го пронашол исчезнатиот син во планинарски дом

На 07.10.2018 година во 12,20 часот во Полициска станица Прилеп, Г.С.(49) од село Селце, прилепско, пријавил дека во планинарскиот дом лоциран на Селечка Планина, го пронашол својот син В.С.(21), кој на 06.10.2018 година бил пријавен за исчезнат, информира МВР.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Во сообраќајна несреќа кај Пинтија загинаа две лица, телата предадени на обдукција

Редакција

Заглавените туристи на скопскиот аеродром заминаа за Хургада

Редакција

Крушево се подготвува со ружи да ги пречека маратонците кои ќе трчаат во чест на Тоше

Редакција