еМагазин
Image default
Локално

Го тепал во адвокатска канцеларија во Скопје

На 20.03.2019 во 15.00 часот во СВР Скопје, Б.Ѓ.(36) од Скопје пријавил дека во адвокатска канцеларија на улица „Антон Попов“ бил физички нападнат од Б.К, информира МВР.

Се работи на целосно расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ловџија застрела колега од Кавадарци

Никола Осило

Пи-ар тимот на Шилегов во елан: По „струјниот удар“, градоначалникот помага да се вдоми слатко кутре

Никола Осило

Заседава Кризниот штаб на Град Скопје поради најавата за обилни врнежи

Редакција