еМагазин
Image default
Локално

Го тепале во ноќен клуб: Скопјанец изел ќотек од две лица

На 26.04.2019 год. во 05.30 часот Ф.С. (19) од  Скопје пријавил декаво 04.30 часот во ноќен клуб лоциран на ул. Анастас Митрев од страна на две лица бил физички нападнат, информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Четворица претепале прилепчанец

Никола Осило

Револтирани жители на Скопје Север блокирале сообраќајци поради казни за паркирање

Никола Осило

МВР уапси италијанско-македонска банда за вооружен грабеж на менувачница во Тетово

Никола Осило