еМагазин
Image default
Локално

Го удрил со возило за да „расчисти“ недоразбирање

На 30.01.2020 во 23.00 часот во Полициското одделение Сарај, Г.И.(45) од с.Кондово, скопско, пријавила дека околу 17.40 часот во с.Глумово, нејзиниот 17-годишен син, поради претходно недоразбирање, бил намерно удрен од возило кое го управувал И.Ј. од с.Глумово, по што го прегазил на десната нога, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Пукале во џип „БМВХ5“ во скопско

Никола Осило

ЈСП: Aвтобуската постојка Југодрво е вон употреба

Редакција

Четворица разбојници го испразниле сефот на казиното „Адмирал“

Никола Осило