еМагазин
Image default
Локално

Горело „БМВ“, огнот зафатил и „Ауди“ и „Шаран“

На 26.04.2019 пријавено е дека во с.Батинци настанал пожар во возило „БМВ“, сопственост на Х.К. од с.Батинци, а делумно биле зафатени и возило „Шаран“ и „Ауди“, информира МВР.

Извршен е увид.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Затворена сендвичарницата во Виница каде што стотина лица добија труење од храна

Редакција

Уценувана кумановка: И барал 3.000 евра да не објави компромитирачки фотографии

Никола Осило

Десет лица повредени во сообраќајка меѓу три возила на патот Струмица-Валандово

Никола Осило