еМагазин
Image default
Локално

Гореше мотоцикл „Сузуки“ на булевар АСНОМ во Скопје

На 08.09.2019 во СВР Скопје било пријавено дека на булевар „АСНОМ“ се запалил мотоцикл „Сузуки“, сопственост на В.Ј.(40), информира МВР.

Увид ќе се врши во текот на денот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Кои документи Ви се потребни за алицирање: Општина Аеродром доделува субвенции за инвертер клими

Редакција

Во КПУ Затвор „Скопје“ поставена фитнес опрема, наскоро и часови по компјутерски вештини

Никола Осило

МВР исконтролирале 49 автобуси во Скопје, 8 имале неисправни кочници

Редакција