еМагазин
Image default
Локално

Хаос во фирма во Ѓорче Петров: Двајца го тепале со пиштол и тупаници

На 03.09.2019 во 10.13 часот во Полициската станица Ѓорче Петров било пријавено дека во простории на фирма на ул.„Ѓорче Петров“ настанала физичка пресметка меѓу Ф.Е.(54), и Б.Е.(28), од една страна и М.Е.(32), од друга страна, сите од Скопје, информира МВР.

Според пријавеното, Ф.Е. го удрил М.Е. со пиштол, а Б.Е. физички го нападнал. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Приведен тетовчанец поради агресивно однесување кон полицајци

Редакција

Двајца го тепале на Камени мост во Скопје

Никола Осило

Црн предновогодишен ден за пешаците: Повредени едногодишно и шестгодишно дете

Никола Осило