еМагазин
Image default
Локално

Исчезна 12-годишно дете од Штип

На 08.10.2018 година во 01,00 часот во Полициска станица Штип, Ј.И.(39) од Штип пријавила дека претходниот ден околу 19,00 часот од дома во непознат правец се оддалечил нејзиниот 12 годишен син, информира МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Од утре се отвора за сообраќај патниот правец Охрид-Ресен преку Галичица

Редакција

Со нож го расекол по лицето

Никола Осило

Куче искасало 12-годишно девојче

Никола Осило