еМагазин
Image default
Локално

Исчезна 13-годишно девојче од Штип

На 30.12.2018 година во 03,00 часот во СВР Штип Д.Д.(46) од Штип пријавил дека истиот ден околу 02,00 часот од домот во непознат правец се оддалечила неговата 13- годишна ќерка, информира МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тетовка пријавила дека ја уценувал и физички ја нападнал полицаец со кого порано била во врска

Редакција

Кривични пријави за родители од Куманово: Ги запуштиле децата и ги терале да питачат

Никола Осило

(Видео) Комунални редари се изживуваат врз женичка што кај Буњаковец заработува за леб: И ја превртеа гајбата и робата од торба

Редакција