еМагазин
Image default
Локално

Исчезна 15-годишно девојче од Ѓорче Петров

На 09.12.2018 година во 14,15 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, Н.М.(52) пријавил дека на 06.12.2018 година од домот во непознат правец се оддалечила неговата 15- годишна ќерка, информира МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) За 24 часа регистрирани два случаи на фрлен медицински отпад во контејнери на булеварот Македонија

Редакција

Родител нападнал наставник бидејќи му го избркал детето од час

Никола Осило

Едногодишно бебе повредено во сообраќајка на „Илинденска“

Никола Осило