еМагазин
Image default
Локално

Исчезна жена од Психијатарската болница Бардовци

На 22.08.2019 во 13.50 часот во Полициската станица Карпош, Ј.А.(22) од Крива Паланка пријавил дека од Психијатриската болница Бардовци се оддалечила неговата мајка В.В.(49), информира МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Опожарени „Крајслер“, „Мазда“ и „Ауди“ во Скопје

Никола Осило

Ќе нема тестирање за „Орце Николов“, учениците ќе бидат примени

Редакција

Скокот во Охридско езеро, фатален за 35-годишен светиниколчанец

Редакција