еМагазин
Image default
ЖИВОТ

Израелскиот амбасадор направи “стој на раце” во кабинетот на Пендаровски

Израелскиот амбасадор Дан Орјан направи “стој на раце” во кабинетот на претседателот Стево Пендаровски.

“Оваа фотографија, “стој на раце” со израелскиот амбасадор Дан Орјан нека биде мотив и причина повеќе зашто вежбањето е многу важно, а најчесто и забавно :)“, напиша на својот Фејсбук профил Пендаровски, кој објави и фотографија.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Израелскиот амбасадор Орјан: За вклучување на лицата со попреченост во опшеството подготвен сум да направам „стој на раце“ секаде

Фото: Пендаровски/Фејсбук

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Најтопло во Македонија било во 2007 година кога биле измерени 45,7 степени

Редакција

(Фото) Румор ПОП-АРТ пролет/лето 2019

Редакција

Израелскиот амбасадор Орјан: За вклучување на лицата со попреченост во опшеството подготвен сум да направам „стој на раце“ секаде

Редакција