еМагазин
Image default
Локално

Извлечен е автомобилот што падна во Вардар

Автомобилот што утринава падна во Вардар кај болницата „Систина“ е извлечен со помош на сајли од страна на спасувачките екипи.

Се уште не е познато како тој се нашол во водите на реката, но среќа во несреќа е што во него немало луѓе.

Извлекувањето предизвика голем интерес помеѓу љубопитните минувачи.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Автомобил паднал во Вардар кај болницата Аџибадем Систина, во тек е акција за извлекување

Фото: МИА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Гевгеличанец го снимал гласачкото ливче

Никола Осило

Го пронашол исчезнатиот син во планинарски дом

Никола Осило

Кардиохирург од Струга кој живее и работи во Швајцарија сака да Центар за рехабилитација во родниот крај

Редакција