еМагазин
Image default
Забава

Кајли Џенер го „урна“ интернет: Деколтето ја засени новата боја на косата

Една од најпознатите модни икони Кајли Џенер деновиве стана „блондинка“. Таа се пофали на социјалните мрежи со новата боја на косата објавувајќи фотографии на кои носи само градник.

Повеќето нејзини фанови повеќе коментираа за нејзиното деколте отколку за новата фризура.

Фото: Инстаграм/Кајли Џенер

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Бизнисменот Роби „Телекабел“ обожава да лета со параглајдер

Редакција

(ВИДЕО) Мадона се враќа во латино стил: Објавена првата песна од новиот албум

Редакција

Поради корона вирусот Драмскиот театар во Скопје го прекинува репертоарот до 6 март

Редакција