еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Каков имот пријавил поранешниот новинар Трпеноски, кој стана член на Антикорупциска

еМагазин стартува со серијал во кој ќе Ви пренесеме каков имот пријавиле членовите на Државната комисија за спречување на корупција или позната во јавноста како Антикорупциска комисија.

Каков имот пријавил Горан Трпеноски?

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Поранешниот новинар, Горан Трпеноски во својот анкетен лист на свое име пријавил стан во Скопје, добиен како подарок од 63 метри квадратни, проценет на 81,9 илјади евра.

Вози Нисан Кашкаи, а како личен имот пријавил и акции.

Пријавил и два кредита, едниот на свое име, другиот на име на сопругата.

Целиот негов анкетен лист, ОВДЕ.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Што пријавил во анкетниот лист потпретседателот на Антикорупциска, Бајрами, баџанакот на Џафери

Има три стана: Што пријавила во анкетниот лист претседателката на Антикорупциска, Ивановска

Запознајте ги новите антикорупционери: Кој е новинарот Горан Трпеноски

Фото: Фејсбук/Трпеноски

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тендер „тежок“ 208.000 евра: „Аиркон“ ќе го реконструира системот за ладење во владиниот објект „Нова Македонија“

Никола Осило

Нов нацрт-закон: СЈО ќе може да го гони претседателот, министри, судии, амбасадори, градоначалници….

Никола Осило

Каков имот пријавил Киро Здравев, новиот претседател на Судскиот совет

Редакција