еМагазин
Локално

Камионџија нападнал штипјанец во Скопје поради недоразбирање во сообраќајот

На 26.12.2018 година во 13,20 часот во Скопје на улица Народен фронт, Н.Ј.(29) од Штип, а со живеалиште во Скопје, пријавил дека бил физички нападнат од непознато лице- возач на товарно возило поради недоразбирање во сообраќајот, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Водата во Преспанското Езеро хемиски и микробиолошки исправна

Редакција

Криумчарите уриваат рекорди: Крушевчанец напикал 45 мигранти во комбе

Никола Осило

Приведен скопјанец кој со „Голф“ удрил малолетничка и побегнал

Никола Осило