еМагазин
Image default
Забава

Картите за концертот на Ерос Рамацоти од 1.990 до 3.990 денари

Ве информираме дека се познати сите детали околу влезниците за ексклузивниот концерт на Ерос Рамацоти во Скопје, закажан за 30-ти септември 2019 година, во ВИП Арена, информираат од Аволон продукција.

Влезниците ќе бидат пуштени во продажба од овој четврток наутро (13.09) во 09 часот, по следниве цени и категории:

ПАРТЕР- 1.990 денари

ФАН ПИТ- 2.990 денари (само 1000 влезници)

ТРИБИНА (блок 1 и 15)- 2.500 денари

SILVER SEATS (блок 2, 5, 6, 10, 11 и 14)- 2.990 денари

GOLDEN SEATS (блок 3, 4, 7, 8, 9 и 12)- 3.990 денари.

Билетите ќе може да ги набавите онлајн преку аvalon.mk.

Ќе има и продажа мрежа за истите во Македонија и Косово на следниве продажни места:

СКОПЈЕ:
Југотон
Тера Травел
ТА Метфил

ВЕЛЕС:
Унисон

КУМАНОВО:
ТА Мерион Травел

ПРИЛЕП:
Сити Тобако

БИТОЛА:
Мезе бар Јагода

КОЧАНИ:
ТА Метфил

ПРИШТИНА:
ТА Раве Травел

Продажната мрежа постојано ќе се зголемува, а за новите продажни места ќе бидете благовремено известени, велат од Аволон продукција.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Лила и Мелита во сексипилни изданија на плажа

Редакција

Како гласаше публиката на Евровизија: Од кој доби најмногу гласови Тамара

Редакција

(ВИДЕО) Вевчански карневал: Нобелова награда за Груевски и мајката на Заев, главни „ѕвезди“ исклучените пратеници на ВМРО-ДПМНЕ

Редакција