еМагазин
Image default
Македонија

Клиника „Жан Митрев“: Земање примероци за анализа за корона вирусот единствено со претходно закажување

Клиниката „Жан Митрев“ информира дека примањето и земањето на примероци за анализа за корона вирусот(COVID-19) се врши единствено по претходно закажување.

„Пожелно е сите закажувања да се вршат електронски преку следнава електронска пошта: [email protected].

Доколку немате можност да го направите закажувањето електронски, Ве молиме да се јавите на тел. 02/3091-484 секој ден во период од 07 до 19 часот“, информираат од Клиниката.

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Една корисничка и две вработени во Дом за стари лица во Куманово позитивни на коронавирусот

Редакција

Ќерката на Чавков: Ќе си лежи оној што ја измисли вилата на Халкидики

Редакција

Не оди во притвор: Јакимовски ќе остане без пасош

Редакција