еМагазин
Image default
Локално

Кои се најдобрите салони за мебел во Скопје

Град Скопје и агенцијата „SWOT Research“ специјализирана за анализа на квалитетот на услугата по пат на тајни купувачи, ги избраа најдобрите трговски објекти за 2018 година.

Од салоните за мебел најдобри годинава се: „Стиллес“, „Акрон“ и „Кристина Дамил“.

Признанието за најдобар трговски објект во Скопје годинава се доделува по 12. пат.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Кои се најдобрите продавници за компјутерска аудио-видео и телекомуникациска опрема во Скопје

Кои се најдобрите парфимерии и продавници за козметика во Скопје

Кои се најдобрите трговски објекти во Скопје за модни додатоци и накит

Кои се најдобрите трговски објекти во Скопје за апарати за домаќинство, бела техника и се за дома

Фото: Кристина Дамил/Фејсбук

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тешко повреден скопјанец по пад во автобус на ЈСП

Никола Осило

(Фото) Ново спортско-рекреативно катче за битолчани

Редакција

Приведен прилепчанецот кој боеше и малтретираше животни пред деца

Редакција