еМагазин
Image default
Локално

Кои се најдобрите трговски објекти во Скопје за апарати за домаќинство, бела техника и се за дома

Град Скопје и агенцијата „SWOT Research“ специјализирана за анализа на квалитетот на услугата по пат на тајни купувачи, ги избраа најдобрите трговски објекти за 2018 година.

Во категоријата „апарати за домаќинство, бела техника и се за дома“ избрани се „Горење“, „Нептун“ и „Елипсо“.

Признанието за најдобар трговски објект во Скопје годинава се доделува по 12. пат.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Кои се најдобрите продавници за компјутерска аудио-видео и телекомуникациска опрема во Скопје

Кои се најдобрите парфимерии и продавници за козметика во Скопје

Кои се најдобрите трговски објекти во Скопје за модни додатоци и накит

Кои се најдобрите салони за мебел во Скопје

Фото: Нептун/Фејсбук

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Му ја нападнал сопругата, а потоа ги бркал по автопат

Никола Осило

(Фото) „Зимска идила“ во Македонија: Снег во Зрзе, Шапка, Крушево…

Никола Осило

Уапсени 19 танчерки сосе сопственикот во кафана во село во полошко

Никола Осило