еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Кошулата која Заев ја носеше на седницата на Централниот одбор на СДСМ, хит на социјалните мрежи

И кошулата од Астон Мартин, која премиерот Зоран Заев ја носеше на седницата на Централниот одбор (ЦО) на СДСМ во Охрид, предизвика внимание на социјалните мрежи.

Астон Мартин е познат британски луксузен бренд на спортски автомобили.

Заев вчера освен поради седницата на ЦО, беше во фокусот на медиумите и поради неговата страст-моторите.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Премиерот Зоран Заев со мотор на ѓомлезе и дружење на „Дупени бич“ во Преспа

СДСМ доби нов Извршен одбор: Кои се новите членови

Дане Талески останува на функцијата секретар за меѓународна политика на СДСМ

Фото: СДСМ

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Среќна Нова година: Министерството за транспорт вработува 40 лица, плата до 30.305 денари

Никола Осило

Што вели приказната за Св.Никола: Заштитник на сиромасите, патниците и морепловците

Редакција

Македонија веќе стана европска земја со „помош“ на „Медена земја“, „Исцелител“…

Никола Осило