еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

„Криво је море…се слуша од еден голф вечерва на Богородица“: Твитер реакции за километарските колони на граница

Викендов и празникот Задушница бројни македонски граѓани го поминаа во соседна Грција. Синоќа колони автомбили чекаа со часови на грчката и македонската граница да се вратат во земјава.

Твитерџиите си фатија „сеир“, а еве дел од твитовите:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Метлата „заигра“ во базата: Заев ги разреши сите претседатели на општинските организации на СДСМ

Никола Осило

(Галерија) Македонската убавица Сандра Цветкова за реномираниот магазин „Wedding ideas“ во Лондон

Редакција

Твитер се „возбуди“ од веста дека Пендаровски му дише во врат на Димитров

Никола Осило