еМагазин
Image default
Локално

Кумановец претепан и ограбен сред „бел ден“ на улица

На 17.08.2019 во 17,30 часот во СВР Куманово, Д.Ј.(47) од Куманово пријавил дека истиот ден околу 12,30 часот на улицата „В.Карастојанов“, едно лице физички го нападнало, по што му одзело пари, информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Неколкумина тепале скопјанец на улица

Никола Осило

Луцидна измама: Менаџер и застапник на осигурителна компанија си ставале в џеб пари од осигуреници

Редакција

Масовна тепачка меѓу две групи во скопскиот Аква парк

Никола Осило