еМагазин
Image default
18+

Летото е најдобро време за секс, еве зошто

Позитивните вибрации на летото и мирисот во воздух тераат на секс. За љубителите на природа достапен е и секс на отворено.

Поради топлината, носиме помалку гардероба затоа сме и попривлечни. Но и фантазијата работи подобро. Сексот во вода никогаш не се заборава. Сокриено место во море или езеро е совршено за луди водени страсти.

Шума, зајдисонце… сето ова доведува до максимално сексуално уживање.

Потта уште повеќе ќе ги разгори страстите и желбата за секс. На лето секогаш изгледате најубаво, бидејќи и тие кои не вежбаат губат килограми. Кога телото ви е во добра форма, самодовербата расте.

Сексуалниот живот на одмор е подобар, бидејќи нема стрес.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Како за време на секс, да откриете дали партнерката Ве изневерува

Редакција

Претседателот на Уганда сака да го забрани оралниот секс: Устата е за јадење

Редакција

Почнува месецот на Водолиите: Што сакаат во сексот

Редакција