еМагазин
Image default
Забава ТОП СТОРИИ

Мадона своја и на 60 години: Како изгледа нејзиното најново видео со колумбискиот пејач Малума

Поп кралицицата Мадона „не се дава“ и на 60 години. Во нејзиното најново видео за песната „Меделин“, заедно со колумбискиот пејач Малума, игра, јава коњ… и секако е своја.

Оваа е првиот сингл од нејзиниот 14 студиски албум, наречен „Madame X“.

Албумот излегува на 17 јуни, а до тогаш се очекува да бидат промовирани уште неколку песни.

Според најавите следен синг ќе биде “I rise”.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Прочистување или упад во правото: Амнестија во просек на секои 4,5 години

Никола Осило

Ќе останеме ли и без Визер: Нискобуџетните авиокомпании не сакаат да летат од Македонија

Редакција

„Артпик“ го доби тендерот за услуги на Владата вреден 30 милиони денари

Никола Осило