еМагазин
Image default
Локално

Малолетничка пријавила дека сосед ја допирал по телото

На 24.11.2019 во 16.29 часот во СВР Скопје малолетничка пријавила дека околу 10.00 часот нејзиниот сосед Е.С. (на возраст од околу 65-70 години) ја допирал по телото, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мечка „кркала“ мед од пчеларник на влезот на Дебар: Државата ќе плаќа штета

Никола Осило

Германец пронајден починат во хангар во Скопје

Никола Осило

Велосипедист прободен со нож од автомобил во движење

Никола Осило