еМагазин
Image default
Локално

Масовна тепачка во ноќен клуб во Марино

На 15.06.2019 година околу 03.00 часот во Полициското одделение Петровец било пријавено дека пред ноќен клуб во с.Марино, скопско, бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу лицата Д.М.(21), М.В.(21) и Д.С.(27), сите од село Марино, од една страна и лицата Б.М.(37) од с.Димонце, кратовско и З.И.(41) од с.Марино, од друга страна, информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Загина 15 годишно девојче во сообраќајка кај Струмица

Редакција

И давале плата на докторка која „се заборавила“ на специјализација

Никола Осило

(Фото) На Ќафасан запленети 50 килограми марихуана

Редакција