еМагазин
Image default
Локално

Маж пронајден починат во стан во Скопје

На 04.07.2019 година во 11.46 часот во СВР Скопје било пријавено дека во стан на ул.„11-ти Октомври“ во Скопје бил пронајден починат С.С.(73) од Скопје, без траги на насилство, информира МВР.

Увид на местото извршила увидна екипа на СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото било предадено за обдукција.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Хорор во Скопје: Момче од 14 години му нанело убодна рана на 13-годишно дете

Никола Осило

Скопјанка претепана од свршеникот

Никола Осило

Измамен Охриѓанец: Дал капар од милиони денари за куќа во Германија што никогаш не ја видел

Никола Осило