еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

МЕПСО вработува, плата до 52.200 денари

АД МЕПСО распиша оглас за засновање на работен однос со три работници за извршување на работи на неопределено време.

Се бараат координатор во Кабинет на заменик генералниот директор за плата од 52.200 денари, технички секретар во кабинетот на заменик генералниот директор за плата од 28.362 денари и возач во кабинетот на заменик генералниот директор за плата од 28.362 денари.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Промонтинг“ го доби милионскиот тендер за тековно одржување на објектите на МВР

Никола Осило

Обезбедени ли се 80 пратеници: Во понеделник почнува пратеничката расправа за уставните измени

Редакција

(Фото) Со помош на ЕУ, отворен модерен спелеолошки тренинг центар во Гостивар

Редакција