еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Мицкоски и Заев ќе слават Нова година кај другари

Мицкоски и Заев им открија на новинарите каде ќе ја дочекаат Новата година.

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски ќе слави Нова година кај другар од детство кај кого ќе бидат собрани со семејствата.

Премиерот Зоран Заев пак, новогодишните празници исто така ќе ги прослави кај другар, но во Германија. Таму ќе присуствува со своето семејство.

Фото: Влада

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Инстаграм и во Македонија го сокри бројот на лајкови на фотографиите

Редакција

Собранието на авиобилети ќе потроши 13.000.000 денари

Никола Осило

Пример за почит: „Revija bar&food“ бара да вработи лице со Даунов синдром

Никола Осило